Víkendový dom

Adaptácia chátrajúcej nevyužívanej čerpacej stanice vody na víkendový dom s úžasným výhľadom a terasou nad hladinou Malého Dunaja. Rešpektovali sme pôvodnú čistú architektúru podriadenú funkcii a vdýchli sme jej nový život, s industriálnymi prvkami.

Architektúra

Rodinný dom

Návrh rodinného domu v minimalistickom štýle v sebe spája všetky požiadavky investora, využíva potenciál pozemku a rešpektuje prostredie svojimi estetickými kvalitami.
 

Rodinný dom

Návrh rodinného domu rešpektuje zrealizované základy na pozemku investora. Zmena projektu mala za úlohu zmenšiť objekt a optimalizovať náklady na prevádzku objektu. Všetky požiadavky klienta sa nám podarilo splniť bez kompromisov v architektonickom výraze domu.

Rekonštrukcia rodinného domu

Bola to veľká radosť navrhnúť rekonštrukciu tohto rodinného domu v Bratislave, pretože pôvodná architektúra bola výborne vymyslená. Rodinný dom má uprostred sídliska svoje átrium a malú záhradu, ktorá tvorí súkromnú oázu uprostred zástavby panelových domov. Rekonštrukcia bola navrhnutá citlivo s maximálnym zreteĺom na pôvodné kvality domu. Okrem vylepšenia exteriéru sme navrhli aj interiér, ktorý môžete vidieť v sekcii Interiérový dizajn.

Súťažný návrh mestského úradu mesta Leopoldov

Cieľom návrhu bolo okrem splnenia základných priestorových požiadaviek mesta na priestory mestského úradu, mestskej knižnice s čitárňou a technického zázemia, vytvoriť na námestí dominantný prvok, príjemný na pohľad.

Pamiatková obnova meštianskeho domu v Bojniciach

Pamiatková obnova meštianskeho domu "Pivár" na námestí mesta Bojnice. Na obrázku môžete vidieť pôvodný stav a návrh obnovy.
 

© 2017 by SBN Design s.r.o. architektúra a dizajn

  • facebook
  • Pinterest - Black Circle
Rodinný dom

Moderný rodinný dom.