top of page

V roku 2008 ukončila štúdium na Univerzite Komenského v Bratislave odbor prekladateľ tlmočník. Keďže vždy inklinovala k umeniu a dizajnu, rozhodla sa studovať feng shui. Abslovovala niekoľko seminárov na Akadémii čínskej metafyziky. V súčasnosti rozširuje svoje vedomosti z tejto oblasti a aplikuje ich do našich dizajnov.

Počas a aj po  ukončení štúdia na Fakulte architektúry STU v Bratislave spolupracoval s architektonickými ateliérmi, kde získal bohaté a cenné skúsenosti z oblasti architektúry a interiérového dizajnu. V roku 2008 sa rozhodol založiť vlastný ateliér, v ktorom sa kladie veľký dôraz na praktickosť, útulnosť a estetiku navrhovaných priestorov. 

Vo svojej doterajšej praxi je autorom a spoluautorom mnohých interiérov a rodinných domov, obchodných priestorov, kaviarní, reštaurácii, kancelárií, bytových domov, pamiatkových obnov, ale aj technických stavieb.

Ateliér architektúry, urbanizmu a interiérového dizajnu založil v roku 2008 Ing. arch. Tomáš Sabin. Ateliér ponúka komplexné projekčné služby a zastrešuje projekty rodinných a bytových domov, v nízkoenergetickom alebo energeticky pasívnom štandarde, administratívnych a komerčných budov, budov pre rekreáciu a oddych, kultúrnych objektov, rekonštrukcie pamiatkovo chránených objektov, urbanizmu, krajinnej a parkovej architektúry a interiérového dizajnu. Naše návrhy sú výsledkom vyváženého spojenia funkčnosti a estetiky v súlade s požiadavkami klienta. Profesionálny prístup, praktické i prekvapivé riešenia, útulné priestory, dynamické kompozície a invenčné nápady sú charakteristické pre našu tvorbu. Zo skúseností vieme, že dostatočný čas investovaný do projekčnej činnosti dokáže ušetriť nemalé náklady klientovi pri realizácii a prevádzke objektu.

Tomáš Sabin
autorizovaný architekt SKA 2106 AA
Petra Sabin Wenzlová
feng shui poradca

O nás

Brita
hlavný kontrolór

Najdôležitejší člen tímu, ktorý má o všetkom prehľad a kontroluje každý pohyb.

bottom of page